Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kolo - "Zimní Pohár" Nučice - 2.11.2013

Druhého listopadu jsme v hojném počtu vyrazili na 1. kolo "Zimního poháru" do Nučic. Pro nás osáky je to za rohem .

Ve small sestavě jsem vyrazila Já a Kiki, Ája se Samíkem. Za mediáky Květa s Babuškou. V té největší kategorii to byli, Tom s Missty a Eliskou, Kačka s Deyssie a Vlaďka s Vastem.

Dopoledne závodili ti menší a odpoledne ti větší :-) .Jelikož jsem v té karegorii small, mohu poreferovat jen o dopoledni .

Začínalo se zkouškami, následoval 2x jump a kdo doběhl jeden ze dvou jumpů čistě, kvalifikoval se do finále. Závody docela odsejpaly, občas zazlobila časomíra, ale technika je technika. A jak to šlo závodníkům osákům?

Kiki? : škoda psát, opět free day! 3x DISK

Samík? : Tomu se nevedlo tak špatně  . Splněna další trojková zkouška, doběhnutý jeden jump ze dvou a tím se kvalifikoval do finále. Bohužel tak ale nezazářili .

Babuška? : Byla to jejich premiéra ve trojkách. Doběhly čtvrté s jednou chybičkou. Super . Bohužel na jumpu se jim nevedlo a tak se v obou diskly .

Marťa

 Vlaďce s Vsstem se dařilo po celou dobu závodu. V prvním běhu, kterým byla zkouška, zaběhli krásný čistý běh a umístili se na 4. místě. V druhém běhu, tím byl jumping, zaběhli také čistý běh a získali 6. místo. Třetím během byl také jumping. Ten zaběhli také čistě a opět získali naše osácké 4. místo. Posledním během bylo finále. Tam se umístili na 3. místě a opět s čistým během.

Kačka s Deyssie byli také moc šikovné. Ve zkouška LA2 získali chybu na zóně a skončili tak na 5. místě. V prvním jumpu doběhli do cíle s čistým skórem a obsadili 7. místo. Druhý jump zdolali také čistě a získali 6. místo. Finálový běh měli také čistý a nakonec skončili na 8. místě.

Zato Eliska se zase vyznamenala... :( Ve zkoušce nasbírala dvě chyby na zónách a tak skočila až na . místě. V prvním jumpu potvora začala ke konci parkuru Vlaďku a nakonec za ní dokonce utekla. Takže DISK.. A třetí jump byla tragédie. Na 17 překážkách dokázala získat 2 chyby a 2 odmítačky a tak se není čemu divit, že skončila až na 19. místě.

A teď ještě Missťule... Ta měla zrovna super náladičku a tak jí to běhalo jedna báseň. Ve zkoušce LA3 bohužel slízla odmítačku, ale to bylo Toma, protože se moc brzo cuknul a skončila tak na 5. místě. V pvním jumpu si to ale oba vynahradili. Zaběhli úžasný čistý běh a získali super 3. místo. Nesmím opomenout, že dokonce předvedli Vestíka a více jak 1 vteřinu.. :D V druhém jumpu to bylo o něco horší.. :D SIce nakonec také čistý běh, ale kvůli několika karambolům, které sice zachránili, ale  i tak pro ně znamenali časovou ztrátu tak nakonec skončili až na 8. místě. A nakonec ještě finále... Ten zaběhli taky čistě a vcelku i rychle. I tak to ale nestačilo na bednu a skončili tak na 6. místě.