Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.ROKYCANSKÁ SKOČNA 11.10.2014

15. 10. 2014

        11.10.2014 se Osáci zúčastnili neoficiálních závodů u přátelského klubu v Rokycanech. Co napsat..?!.... premiéru v závodní atmosféře si vyzkoušeli Mája a Cipísek i čivavka Kešu. Někteří stáli na bedně, někteří zase těšně pod ní  . Všichni jsme si to užili, aby né když bylo pěkné počasí, chutné občerstvení, skvělá organizace a spousta přátelských lidiček......

        V kategorii štěňátek běžela Mája a Cipísek. A jde vidět že jsou to sourozenci  . Mája obsadila 7 a 4 místo, Cipísek 4 a 7 místo. Takže vyrovnané skóre .

cipich_maja.jpg

        V kategorii juniorů byla Julča s koliákem Glenem. Běželi, běželi až si vyběhli krásné 3. místo a tak to byla naše první bedna .

julca.jpg

        V kategorii závodících byla Květa&Babů, Kačka&Deyssie (3. místo), Pavča&Anča (2. místo), jako doskokan Markét&Missty a Ája&Sam. Z těchto týmů se pouze mládí umístilo na bednách .

holky.jpg

         V kategorii nezávodících vyzkoušela Kačka s čivavkou Kešu, bohužel se jim tolik nevedlo, neboť Kešu je opravdu malá a i na nejnižší laťce měla problémy. Ale i tak to bylo pokoukáníčko .

kacka.jpg

        Závěrem? Je prima, když jezdíme v hojném počtu a doufejme, že to nebylo na posled

 OSA111