Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi tábor - Kemp Plešivec u Berouna 7.-14.8.2011

23. 11. 2011

Tak jsme se zase sešli. Pod vedením super trenérek Vlaďky, Ivči a Marcelky jsme prožili pohodový, sluncem prozářený týden. Po počátečných neshodách s provozovatelem kempu se ubytování v chatičkách, myslím, líbilo jak lidem tak i jejich čtyřnohým miláčkům (málokterý z nich neokusil páničkovu postel ).

Kromě psů různých ras, kteří se na táboře sešli, nám celý týden dělaly společnost houby a vosy. Všude kam se člověk podíval byly houby a málokoho nechaly v klidu, aby se nesehnul a nesebral je. Děti, když se běžely na poslední chvíli „vyvenčit“ do lesa (na WC by to nestihly bylo dost daleko) přinášely náruče hub a moc je to bavilo. Zejména mojí Pavču A vosy? Jakoukoliv ňamku, kterou jste měli v ruce navštívila nějaká vosa. Docela to až přeháněli s tou náklonností k nám.

Z OSY 111 se tábora zúčastnila já (Katka), Pavča, Lucka, samo ta nejdůležitější Vlaďka a dojížděli na tréninky Marťa, Vládík i Evča. Tréninky byly příjemné, večerní parkurky pěkně běhavé. Počasí nám přálo, jen dva dny nás skrápěl déšť a to se dalo vydržet. Mezi trénováním nás mládež občas donutila „hrát“ volejbal a nohejbal. Jinak se zabavila sama hraním kulečníku a různých společenských her, což jsme my postarší oceňovali a využívali chvíle klábosením převážně kupodivu o agility.

Ostatní táborníci – Plzeňáci byli prima parta lidí, takže bylo vždy o čem mluvit a zase se potvrdilo, že je všude dobře s příjemnýma lidma. Prázdniny se nám nachýlily ke konci, tím pro většinu dospěláků končí dovolená a tábory. Za sebe mohu říct, že jak tábor v Novém Strašecí, tak tábor na Plešivci byly pro mě úžasné dovolené, trávené s bezva lidmi, mými čtyřnohými miláčky a dcerkou. Trenérkám patří velký dík za různorodost výcviků zaměřených na úskalí, která všechny čekají na závodech, za jejich trpělivost a chuť jakou do trénování dávaly. Vlaďce patří dík za její škodolibost a fantazii pro stále nové a nové ošklivosti, které nás přivádějí k šílenství , ale nakonec je ji vždycky všechno odpuštěno a máme všichni moooc rádi. Na všechny, s kým jsem tábory prožila ráda vzpomínám a těším se na další brzká setkání.

Fotografie od Alči: http://bc.beardies.cz/index.php?option=com_morfeoshow&task=view&gallery=1&Itemid=10&lang=cs#5507930542154433857/1