Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi víkend na Křivoklátě

16. 6. 2014

Agi víkend na Křivoklátě

13.6.-15.6.2014

 

Tak jsme se dočkali a natěšení vyrazili na soustředění s Petrou Hamšíkovou. Kemp Višňová je asi 30 minut od našich domovů a člověk netuší jak má „za zadkem“ krásně. 

Počasí k nám i pesanům bylo celý víkend shovívavé, dalo se krásně trénovat i plavat v Berounce.  Po pátečním příjezdu jsme se „rozeskákali“ a vytvořili 3 tréninkové skupiny. My si „oťukali“ novou trenérku a ona zjistila, co se z nás dá „vyždímat“ 

Po seznámení se navzájem, se grilovalo a klábosilo a klábosilo a grilovalo  a taky slavilo. Naše dlouholetá členka klubu Lucka slavila krásné 30. narozeniny. Ještě jednou jí přejeme zdraví, pohodu a ať jí v životě vychází plány podle představ. 

A v sobotu dopoledne se začalo trénovat naplno. Psi natěšení na překážky, my plni energie a chuti učit se něco nového. Trenérky cit pro psy a trpělivost, která jí vydržela celý víkend, jsem určitě neobdivovala jen já. S úsměvy na tvářích, spokojenými psy, rozpáleným grilem a zapáleným ohněm jsme v pozdních hodinách končili tréninkovou sobotu.

V neděli dopoledne na nás byla znát maličká únavička . Trenérka však byla shovívavá a postavila krásný parkurek o „pouhých“ 30-ti překážkách . Neboj Péťo už si všichni budeme dobře pamatovat, že u tvých parkurů se musíme vždy vrátit „domů“  i kdyby měl mít parkur o pár překážek víc, než obvykle .

Mrtví jsme se „doplazili“ na oběd, nabrali síly a ve 14h nás čekal rozlučkový, pohodový parkurek agi a jumpu.  Víkend byl zakončen dokonale. Zbývalo sbalit, rozloučit se a v pořádku dojet domů.

Snad se všem v neděli usínalo ve své posteli stejně dobře jako mně a pondělní ráno se hooodně těžko vstávalo do práce, stejně jako mně .

Díky všem za účast, díky Pétě za krásné tréninky, naší Markét za ochotu fotit a udělat krásné fotky, které dá určitě ráda „do placu“ a doufám, že se zase domluvíme a  třeba na podzim vyrazíme  na společný víkend s agi.

Katka, Pavča, Baz a Any

 

fotky z víkendu najdete zde..