Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvojzkoušky Lido - Mariánské Lázně 15.9.2013

24. 9. 2013

 15.9.2013, místo sledování televize a nedělního lenošení, jsme já, Pavča, Vlaďka, Tom, Markéta, Lucka a rokycanský osák Martin, vyrazili agilitit do Mariánek. Řízky, toasty, zeleninu, buchtu a dobrou náladu jsme samozřejmě vezli s sebou. Občasný deštík, jinak zatažené počasí nám na pohodě neubralo. Pesanům už vůbec ne - většina z nich se brodila a řádila v rybníku.

Parkúry byly moc pěkné běhavé, rozlehlé a závěrečný jumping (pro některé) příjemně dlouhý J.
V LA1 jsme měli zastoupení v Pavče s Any a Lucce s Akimkem. První zkouška se holkám povedla, nebejt Aničky skočený zóny na áčku, byla by i medaile. Krásné 4.místo a 3. nejrychlejší čas. Akimek pěkný běh a 8. místo.
Druhá zkouška – díky mně L se Pavče nepovedla, Any vlítla do druhé díry tunelu takže disk. Akimek pěkné 5 místro.
V LA2 jsem já s Bazem, Lucka s Bončou a Tom s Eliskou. Tom čistě, krásně bezchybně, bohužel v silné konkurenci 4.místo-přáli jsme mu 
složenou, tolik potřebnou zkoušku – škoda. Já s Bazem, jako klasicky každý první běh, disk. J Bonča, jako klasicky,  čistý běh a krásné 7. místo.

dsc_0036.jpg

Druhá zkouška byla těžší, ale moc pěkná. Baz, potvorák, skočil zónu na kladině, jinak krásný běh. Bylo z toho opět 4. osácké místo a 3. nejrychlejší čas – no rodina se prostě nezapře.J   Bonie klasický, krásný čistý běh a 3. místo a složená zkouška LA2-ještě jednou gratulace. J Tom s Elis bohužel disk. L
V LA3 startovala Vlaďka s úžasným Vastem a Tom s šikulkou Misstinkou. Vastík si v první zkoušce doběhl kupodivu pro disk, Mistinka ho v tom samotného nenechala a bohužel také disk.
Druhá zkouška se Vastíkovi moou povedla a bylo z toho krásné 3.místo, Missťulka bohužel disk.
 
 Závěrečný jumping byl o rychlosti a fyzičce psovoda. Ze 41 L psů byl Vastík 11., Pája s Any 13. s jednou chybkou, Bonynka lumpice 15. místo s jedním nepochopitelným odmítnutím, Akimek se bohužel disknul ve slalomu, Bazík „ťulík“ po oběhnutí tunelu a shozené laťce 17.místo, Tom a Elis bohužel disk a  Mistie také disk.
 
 
Za sebe můžu jen říct, že takhle strávená neděle, ve společnosti bezva lidiček, pěkných parkúrů a příjemného počasí byl ten nejlepší relax J.