Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. ročník "O nejrychlejší tlapku" 2011

23. 11. 2011

A je to! Jsou za námi již druhé závody "O nejrychlejší tlapku" Nyní místo konání bylo v Žebráku za fotbalovým hřištěm. Musíme říci, že letos jsme byli všichni tak trochu nervózní neboť už jsme tak nějak věděli co nás čeká. Ale myslím, že organizace byla na dobré úrovni a do příštího ročníků máme určitě co vylepšovat a hlavně chystáme nějaké novinky. Závody zahájil běh štěňat, který se skládal pouze s tunelové trasy, následoval jumping začátečníků, následně přišli na řadu pokročilý a jako poslední se běhala hra jménem "POLE BENDING" .

Po celou dobu závodění nám příjemně svítilo sluníčko né-li pálilo. Chuťové buňky nám ukájelo občerstvení, které bylo pod vedením manželů Kinclových a tímto jim moc děkujeme. Palačinky byly prostě vynikající. Doufáme, že se i závodníkům a divákům závody líbily a s radostí přijedou na další ročník. Děkujeme závodníkům za jejich schovívavost při našich nedostatcích a samozřejmě všem sponzorům:

Město Žebrák, Pivaři Žebrák, Vápenka Čertovy schody a.s., Datram sony, Cemix, Coop, Hoel Elektromontáže, PK.servin, Akvaristika - Marta Nevláčilová

Fotografie od Barči: http://barushka-a-ferda.rajce.idnes.cz/Neoficialky_Zebrak_23.4.2011/

Fotografie od Adélky: http://adaphotos.rajce.idnes.cz/Agi_zavod/

Fotografie od Alči: http://mollyaglorie.rajce.idnes.cz/Agility_aneb_Vpreeeeed_23.4.2011/