Jdi na obsah Jdi na menu
 


III. ročník "O nejrychlejší tlapku" 2012

12. 12. 2011

Ohlédnutí za „Tlapkou“

21.4.2012 pořádala naše OSA 111 již 3. ročník neoficiálních závodů „O nejrychlejší tlapku“. Jako loni, bylo místo konání Žebrák – za fotbalovým hřištěm. Z mé stany, jako pořadatele, to byl zatím nejnáročnější závod. Na startovní listině bylo zapsáno 80 psů všech kategorií, připravených na 6 běhů. Začínalo se v 10.00hodin (ranní vstávání nám osákům nedělá dobře ), tunelovým během štěňátek. Následoval jump začátečníků, pak závodících, agility začátečníků a závodících a nakonec rozřazovací běh podle velikosti o nejrychlejší tlapku.

Rozhodčím nebyla nikdo jiný než naše Vlaďka. Stavěla rychlé, krátké, ale ne úplně jednoduché parkury. Vše běželo jako na drátkách. S pomocí všech členů OSY probíhaly přestavby svižně a bez zdržování.

Všichni závodníci se moc snažili. Odměnou jim byly, doufám ke spokojenosti, krásné ceny věnované sponzory (např. firmou Cemix, Klinikou na Weilovně Příbram, Veterinární ordinací Na Zdaboři Příbram, firmou HeapCo Žebrák, Královským komorním městem Žebrák……).

Počasí nám celý den přálo a různorodost psích závodníků poskytovala zajímavou podívanou pro kolemjdoucí nezasvěcené diváky. Jako člence OSY 111 mi udělali radost  nejmladší členové  naší organizace ( Markétka s Tess, Kačka s Deizy, Pavča s Any a nesmím zapomenout ani na pěkné běhy Vládíka s Basťou), kteří ve velké konkurenci obsadili krásná  medailová místa.  Ale ani ostatní členové nezůstali pozadu a všem ještě jednou gratuluji.

Všem ostatním závodníkům chci jménem organizátorů poděkovat za příjemně navozenou závodní atmosféru a dodržování pořádku po celý den závodů.

Bohužel se závody neobešly bez chyby (v posledním rychlostním běhu LA), za které se ještě jednou omlouvám a slibuji, že se nebudou opakovat.

Tak možná zase někdy příště na viděnou se těší za OSU 111

Také děkujeme za skvělou obsluhu občerstvovacího stánku - manželům Kinclovým.

                                                                                                                         Kačka

Foto:

Od Ivči (http://www.goldensirius.cz/)

 

http://goldensirius.rajce.idnes.cz/III._rocnik_O_nejrychlejsi_tlapku_2012_-_1.cast

http://goldensirius.rajce.idnes.cz/III.rocnik_O_nejrychlejsi_tlapku_2012_-_2.cast/

Od Terky&Andy

http://terez-k.rajce.idnes.cz/21._4._2012_-_O_nejrychlejsi_tlapku/

 

Foto od Alči (molly.estranky.cz)

 http://mollyaglorie.rajce.idnes.cz/Agility_21.4.2012

Děkujeme všem sponzorům:

Vápenka Čertovy schody, Václav Dongres a Monika Fruhaufová ,  Žebrák - Královské komorní město, DatramSONY, Veterinární klinika na Weilovně, Veterinární ordinace na Zdaboři, Cemix, Chovatelské potřeby Hostomice (Václav Lázňovský), Heap CO a  http://medog.weebly.com/