Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měchenice - 27.12.2011

2. 12. 2011

Na první adventní neděli nás Vlaďka, jako trapič, stavič parkurů a neoblafnutelný rozhodčí J, vytáhla na neoficiální závody do Měchenic. Počasí krása, sluníčko hřálo.

Na cestu jsme se vydali ve složení – Vlaďka, Lucka, já, Pavča, Tom, Markéta a na místo určení dorazila i Ája . Nejvytíženější závodící byli Lucka s Bončou a Akimkem a Pavča s „Džilinkou“ a Ančou . Závody na fotbalovém hřišti začínaly ve 12.30. Byly postaveny 2 parkury, na jednom jump pro závovodící, na druhém agi pro začouny J. Pak se přestavělo a běhalo obráceně, všechno krásně odsejpalo.

U nás rozjela „start“ Ája, se Samíkem, rozběhnuto měli moc pěkně, rychle a diskly se přesně tam, co si při prohlídce určili. No nebyl to poslední disk. Já s Bazíkem jsme museli chytit stejnou „slinu“ . Bazík shodil 1.startovní laťku, tim si mě rozházel . Po chvilce zaváhání, jestli ho vrátit nebo pokračovat, jsme mastili dál a diskli se na 13. Lucka s Bončou dle předpovědí všech, krásný čistý běh. Ovšem největšim bojovníkem se stal úžasný Akimek. Na 3.překážce (dálce) mu svítilo sluníčko do očí tak nešťastně, že vůbec neviděl. Jen důvěra ve svou páničku a námi držení palců mu dodalo odvahu ke skoku a bezchybně dálku překonal. V pěkném čase a bezchybně doběhl do cíle. Klobouk dolů. Pavča s Džilinkou bez zaváhání odjumpovali bezchybně od startu až do cíle .

A šli jsme pozorovat naše „začouny“ na agi. Ti se nemohli disknout, pouze sbírali trestné body. Tom s Mistie za potřebné, krásné morální podpory Markéty, doběhli s pár chybkami do cíle a výraz měli stejný jako Pája s Any. Nic moc spokojený. .

Druhý běh agi pokročilých dopadl o poznání lépe jak pro Sama tak pro Baze. Samík s jednou chybičkou a Ájou v závěsu doběhli do cíle za mohutného povzbuzování. Bazík pokračoval ve své hyper veselé náladičce. Běh měl čistý, ale já spokojená nebyla, umíme to líp.  Pája a Džildža nádherně, profesionálně, docválali do cíle s úsměvem.  Bonča s Luckou s elegancí také. Akimek bojovník spadl z kladiny až se nám zatajil všem dech, ale nevzdal to a do cíle doběhl již bez zaváhání a chybičky .

No a šlo se na jump začounů. Tom s Mistie krásný běh se 3 drobounkými chybičkami a již spokojeným výrazem doběhli do cíle. Kde čekala (na Toma) sladká pusa od Markéty a na Mistie podrbkání a pochvala. Aničce se zdálo, že to trvá moc dlouho, tak když byla vypuštěna Pájou na parkur skákala co mohla, aby si to náležitě užila. Pája s mírně zlostnými povely jí i přesto dostala do cíle a s prohozením „To je zase „frýstajlistka“ ji dala pamsek.

No a výsledky?

Vyhodnocovali se pouze součty, takže Baz a Samík byly mimo . Závodící Lucka s Bonou 1. místo,  Lucka s Akimkem 3. místo, zaslouženě pro oba, jen se obávám že už se to stává pravidlem a já s nima přestanu jezdit, protože začínam žárlit, že pořád vyhrávají a já nic . Nejmladší účastnice zájezdu Pája s Džilinkou 1.místo.

Naši začounci:

Pája s Aničkou 18. místo, Tomáš s Misstie krásné 7. místo.

Byl to, pro mě, krásný 1.advent strávený v partě lidí, který mam ráda a se kterými je mi fajn. Jako pyšná máma musim vyzdvihnout Pavču za to, že si pamatovala všechny parkury bez zaváhání a to na prohlídky měla opravdu minimum času. Prostě mě dojala mrška moje. Díky všem za účast a na další závody se těším a doufám, že se přidají k nám i další Osáci 111.

Kačule

Fotografie naleznete ZDE

a na facebooku OSA111