Jdi na obsah Jdi na menu
 


O plzeňského agiliťáka

20. 5. 2014

 

Tak jako každý rok, jsme s našima osákama vyrazili na agi závody "O plzeňského agiliťáka" na Doubravku.

Letos se nás sjela celkem velká tlupa.

Za kategorii small nás reprezentovali Marťa s Kiki a Andea se Samem.

V kategorii large to byla Vlaďka s Vastem, Tom s Missty a Elis, a v sobotu se k nám přidali dokonce Kačka s Bazíkem a Pavča s Aničkou.

Rozhodčím pro tento ročník byla Alice Boháčová.

Martě s Kiki to v sobotní jumpu a zkoušce SA2 to bohužel nevyšlo. V obou běhách si vysloužili disk. :( V agility open bohužel spadla laťka, ale i tak obsadili nádherné 6. místo. V nedělíním agility posbírali jednu chybu a dvě odmítačky a skončili na 10. místě. V jumpu si nakonec bohužel vysloužili DISK. Za to ve zkoušce sice slízli jednu chybku, ale i tak se dostali na "bednu". Super 3. místo. .;)

Andrea se Samanem v sobotu v jumpu posbírali 2 odmítačky a skončili na 7. místě.V agility open měli jednu chybu a 8.místo. A ve zkoušce SA3 zaběhli čistý běh a vybojovali si 1. místo!! ;) V nedělním agi open se dostali do cíle bez jediné chyby a skončili na 3. místě. :) Ve zkoušce bohužel měli nakonec dvě odmítačky a 5.místo. A nakonec v jumpu bohužel jedna chybka, ale i tak 5. místo.. :)

Vlaďka s Vastem zaběhli sobotní jump bez chyby s 8.místem. Zkouška La3 taktéž bez chyby, ale tentokrát si polepšili na 3. místo :) a agi taky bez chyby a opět 3. místo. :) V neděli už to bylo o krapet horší. V agi open posbírali dvě chyby a jednu odmítačku a tím pádem až 14. místo.V LA3 zkoušce dokonce skončili s Diskem a v jumpu čistě a 3. místo... Vastík je prostě už mazák... ;)

Kačka s Bazíčkem vyrazili po dlouhé době taky na závody a byly celkem úspěšní. V sobotním jumpu se sice diskly, ale zato Bazík byl úplně nadšenej... :D za to ve zkoušce skončili na bedně... Sice doběhli s jednou chybou, ale i tak si vysloužili skvělé 1. místo.. .;) v agi open měli taky jednu chybu, ale tentokrát už 13. místo. .:( 

Pavlínce s Aničkou se bohužel moc nedařilo.. a jumpu si diskly stejně jako mamka s Bazíkem. V jejich historicky první dvojkové zkoušce se taky diskly a v agi open doběhli s jednou chybou a skončili na 14. místě. Pevně věřím, že příště holky všem vytřou zrak.. ;)

Tom s Missťulí byli v sobotu úžasní.. Všechny běhy měli čistě a rychle. V agi open získali 2. místo, ve zkoušce LA3 také druhé místo a v jumpu 5. místo.. :) ale neděle už tak nevyšla.. :D v agi měli jednu chybu a 4. místo, ve zkoušce doběhli s diskem a v jumpu také disk.. :(

Za to Eliska zářila.. sobotní agility měli s čistým skórem a 1.místem. Zkouška LA2 jedna chyba i odmítačka a 5. místo. Jump čistě a 3. místo. I tak sobotní součet
agi + jumpu vyhráli.. :) Neděle se také zadařila.. agi open odmítačka a 3. místo. zkouška LA2 opět DISK. A jump čistě a 1. místo. Součet za neděli opět vyhráli... a dokonce i absolutního vítěze víkendových závodů "O plzeňského agiliťáka" v kategorii LARGE. Juchuuu..:) jsou to prostě naši pašáci. .;)

Jentak dál osáci.. ;)

Humlovic smečka