Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plzeň Křimice 27.4.2013

29. 4. 2013

 Na závody v Křimicích jela OSU 111 reprezentovat nejmladší běhající J agiliťačka Pavča se psem Aničkou a s doprovodem Luckou s Akimkem a Bončou a mamčou Katkou s Bazem.

 Předpověď krup a deště se nenaplnila, celý den pralo sluníčko, takže jsme místo pláštěnek potřebovaly krém na opalování, který jsme si ovšem s sebou nevzaly J.

 Parkury jsme vždy okomentovaly jako „ty jo to je těžký“, ve finále byly pěkné, ne jednoduché, ale hezky zaběhnutelné – stavěl rozhodčí pan Spolek.

Jump vyšel nejlépe Lucce s Bonynkou – 6.místo a Akimkovi – 11. místo. Pavča 3 překážky před koncem Disk, ale běžely  líp než máma s Bazem J, kteří drželi rodinnou lainu Disk. J

 Zkouška LA1 byla při prohlídce podle mě dost těžká. Náměstíčko s pastičkami znamenalo mít vnímavého psa pod kontrolou, bezvadně koncentrovaného psovoda. Doběhli pouze 3. psi a mezi nimi naše (moje) Pája s Aničku. S  1 shozenou laťkou doběhly do cíle a bylo z toho 2. místo J. Sentimentální máma v cíli ronila slzy, jak želva J.

Akimek bohužel se Diskl ve slalomu, který byl před kruhem. Lucka si kruh chtěla maximálně ohlídat a nevšimla si, že Akimek neprošel poslední mezeru slalomu. Škoda, ale snažil se jako vždycky mazlík.

Zkoušku LA2 jsem začala já a plašank Bazík. Šel skvěle, mojí chybou shodil 1 laťku na skočce za kladinou,jedno mé zaváhání s vedením ze  dálkou mi, díky zkušenosti a  poslušnosti pomohl vyřešit. Pro mě nervózní, avšak po roce fantastický běh a 5.místo.

Lucka s Bonynkou čistý, krásný, ukázkový běh a složená zkouška LA2 - 3.místo J.

Poslední Open byl pěkný, Pája s Any byly už psychicky i fyzicky unavené, ostatně jako my všechny, takže Disk, Lucka čisté oba běhy Bonča 6.místo, Akimek 8 místo, Bazík taky čistě a krásné 3.místo.

 Součty dala jen Lucka s Bončou krásné osách 4. místo a Akimek úžasné 7.místo! J

 Vyhlášení výsledků začalo nezvykle cenami jednu z nich  „Za nejsympatičtějšího psa“.  Si odvezla i naše Pavča s AničkouJ (nevim zda cena patří Anče nebo Pavče J).

 Z Plzně jsme vezly já a Baz  pohár, Lucka s Bončou a Akískem medajli a Pajďula s Čůzinkou Aničkou pohár i medaili J

 Nesmím opomenout, že nás přijeli podpořit Markét s Tomčou a mají nemalé zásluhy na našich výkonech J, za což  moc děkujeme a ještě  za zpestření dne také děkujeme Soně Vlčkové J a proč a za co? To víme jen my – účastníci zájezdu viď SoniJ.

 Pořadatelům děkujeme za krásné závody, náladu, počasí a rozhodčímu  za (ve finále J) pěkné parkúry.

Kačka a Baz

FOTO: http://osa111.rajce.idnes.cz/Plzen_Krimice_27.4.2013