Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vycházka na rozhlednu Děd 25. a 26. 2. 2012

28. 2. 2012

Už je tomu skorem rok, kdy naše agiliťácká parta vyšlápla kopec na berounskou rozhlednu Děd. Nyní se výšlap na Děd s cílem opékání buřtů uskutečnil oba dva víkendové dny. To proto, aby to nikomu nebylo líto. Samozřejmě byli zváni všichni příznivci procházek se psy i bez nich.

Sobotní výšlap 25.2.2012 – sraz ve 14:00 u hřbitova. Dorazili tito účastníci: Alča + Jarin + holky Molly a Glorča, Jarka + Petr s boxerem „Nohejlem“, Martina + Honza s buldočicí Kiki a stafíkem Arčíkem, Iva s holkami Sarou, Anetkou a Tessinkou, Květa se šeltií Babů a Jana s koliákem Endíkem. Součet: 9 osob a 10 hafíků. Zase více zvěře než lidí. Při stoupání k cíli nám přálo sluníčko, cestou se probralo kde co a než by člověk řekl „švec“ byli jsme u rozhledny. Pánové se ujali rozdělání ohýnku a dámy bojovaly s psíky při přípravě buřtů. Myslím, že byl každý plně spokojen s obsahem žaludku a tak se mohlo vesele pokračovat zpět na začátek cesty, kde proběhlo rozloučení.

Nedělní výšlap 26.2.2012 – opět sraz ve 14:00 u hřbitova. Dorazilo spousty účastníků, tudíž nebudu vyjmenovávat (bych se upsala ) , byly i tací, co měli za sebou i ten sobotní výšlap včetně mě „těhule“ . Jo buřty na ohni jsou velké lákadlo. Cestou k rozhledně krásně svítilo slunko, hafíci běhali jak splašené stádo. Rozdělování ohně se ujala děvčata Vlaďka (ta z nedočkavosti na buřta), Kačka a Pavča . Při hromadném opékáním se přihnala obrovská chumelenice ale než se buřtíci opekly, byla fuč. S plnými a spokojenými pupky jsme se mohli vydat na zpáteční cestu s opětovným doprovodem sluníčka. A Pak se jen rozloučili.

Těšíme se opět za rok.

Foto ze soboty:

http://martinakinclova.rajce.idnes.cz/VYCHAZKA_DED_25.2.2012/

http://mollyaglorie.rajce.idnes.cz/Vylet_na_rozhlednu_Ded_25.2.2012/

Foto z neděle:

http://martinakinclova.rajce.idnes.cz/VYCHAZKA_DED_26.2.2012/

http://goldensirius.rajce.idnes.cz/Vychazka_na_Ded_unor_2012