Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v Řiťce

10. 4. 2012

Takové normální páteční odpoledne . Co je to „normální“?. Pracující člověk přijde z práce domu, sedne si ke kávě, dá si něco k snědku, poklábosí s dětmi, popř. s manželem a odpočívá po náročném týdnu.

My „normální“ agiliťáci ovšem přiletíme z práce, sbalíme hafany, děti, kopačky a mažeme do koňské haly plné prachu, a pilin si užívat.
Zkoušky L1 v Řitce tentokrát začínaly v 18h, L2 v 15h a L3 mezi tím. Já, Lucka, Pavča a naši čeníšci jsme vyrazily až na 18hoďku.
Evča a Vlaďka – naši nejlepší, tam již byly na L2. Po našem příjezdu k hale jsme prohodily pár slov s těmi, co to měli již za „sebou“. Věty typu: „Dnes nemá náladu“, „Staví hrozně těžký věci“, „Bylo minimu doběhů“ nás trošičku rozhodily, avšak, řekly jsme si, že to nevzdáme .
Evču s Abby jsme už neviděly, ale prý 1x doběhly a 1xdisk, tak gratulace na dálku (při té bídě doběhů nádhera). Vlaďka s Elis 2x Disk a nešťastná trenérka.
Naše 1. zkouška nevypadala při prohlídce nejhůř. Akimek bohužel v tmavé hale viděl ještě hůř než vidí normálně, tak se mu neběhalo dobře, to nás mrzelo, Bonča nezklamala a s 1 odmítnutím splnila zkoušku a byla na 1.místě. Naše Any běžela nááádherně celý parkur, bezchybně, to bych ale nebyla já, abych jí to nepo…… poslední tunel a pak skočna vlevo, já tam nebyla a Any šla vpravo, takže DISK, PÍSK, ENDE .
Pak nastoupila Pája s Jill, moje zatnutý pěsti a tlukot srdce spěl k infarktovému stavu, s 1 odmítnutím doběhly a zkoušku měla doma Jupí žiju. Jako jediní účastníci MA1 byly na 1. místě.
A jaká byla 2.zkoušaka? hi vypadala jako aprílová, ale nebyla . Rozhodčí zavelel při stavbě parkuru: „Přineste stůl“, což nás pobavilo ovšem jen na chvíli. Opravdu tam stál . I přes obavy všech startujících stůl všichni zvládly na výbornou. Akimek se na běhu moc snažil, Bonynka krásný běh s přehledem čistě. Od Any jsem nečekala vůbec nic, stůl a slalom ve mně vzbuzovaly notnou nedůvěru. Překvapila dokonale – čistý běh a 1. místo . Zase měla Vlaďka pravdu je úúúúúúúúúžasná.
Jill dokonale vyškolila Páju, která si jí na startu nedostatečně připravila a tak DISK, PÍSK ENDE, pak že není po mamince . Zbývající část doběhly skvěle.
Tak nakonec myslim, že se závěr dne vydařil. Cestou zpátky jsme koupily na KFC véču a doma my i psi spokojeně usnuly. Těšíme se na další osácký výjezd
                                                                                           Pac Any a Kačka.